Medarbeidere

| Medarbeidere

Tor Homleid
Samfunnsøkonom
Daglig leder

Tor HomleidSamfunnsøkonom
Daglig leder
+47 93 42 48 06
tor.homleid@vista-analyse.no
Meltzersgate 4, 0257 Oslo

Mer info..

Haakon Vennemo
Professor i samfunnsøkonomi
Styreleder

Haakon VennemoProfessor i samfunnsøkonomi
Styreleder
+47 91 13 67 16
haakon.vennemo@vista-analyse.no
Meltzersgt. 4, 0257 Oslo

Mer info..

Michael Hoel
Professor i samfunnsøkonomi
Partner

Michael HoelProfessor i samfunnsøkonomi
Partner
+47 90 04 54 02
m.o.hoel@econ.uio.no
Økonomisk institutt, boks 1095 Blindern, 0317 Oslo

Mer info..

Ingeborg Rasmussen
Samfunnsøkonom
Partner

Ingeborg RasmussenSamfunnsøkonom
Partner
+47 93 46 19 32
ingeborg.rasmussen@vista-analyse.no
Meltzersgt. 4, 0257 Oslo

Mer info..

Rasmus Reinvang
Samfunnsviter (permisjon)
Partner

Rasmus ReinvangSamfunnsviter (permisjon)
Partner
+47 92 03 25 15
rasmus.reinvang@vista-analyse.no
Meltzersgate 4 0257 Oslo

Mer info..

John Magne Skjelvik
Samfunnsøkonom
Partner

John Magne SkjelvikSamfunnsøkonom
Partner
+47 98 26 39 74
john.skjelvik@vista-analyse.no
Meltzersgt. 4, 0257 Oslo

Mer info..

Steinar Strøm
Professor i samfunnsøkonomi
Partner

Steinar StrømProfessor i samfunnsøkonomi
Partner
+47 48 10 68 94
steinar.strom@econ.uio.no


Mer info..

Sidsel Sverdrup
Professor i evalueringsforskning
Partner

Sidsel SverdrupProfessor i evalueringsforskning
Partner
+47 97 07 04 01
sidsel.sverdrup@gmail.com
VID vitenskapelige høgskole

Mer info..

Eivind Tandberg
Samfunnsøkonom/ siviløkonom
Partner

Eivind TandbergSamfunnsøkonom/ siviløkonom
Partner
+47 46 96 43 63
eivind.tandberg@vista-analyse.no


Mer info..

Hanne Toftdahl
Cand.philol./økonomisk geograf
Partner

Hanne ToftdahlCand.philol./økonomisk geograf
Partner
+47 92 28 80 92
ht@vista-analyse.no
Meltzersgt. 4, 0257 Oslo

Mer info..

Henning Wahlquist
Samfunnsøkonom
Partner

Henning WahlquistSamfunnsøkonom
Partner
+47 93 48 44 14
henning.wahlquist@vista-analyse.no
Meltzersgt. 4, 0257 Oslo

Mer info..

Anja Aigeltinger
Samfunnsøkonom
Studentmedarbeider

Anja AigeltingerSamfunnsøkonom
Studentmedarbeider

anja.aigeltinger@vista-analyse.no
Meltzers gate 4

Mer info..

Inger Lande Bjerkmann
Samfunnsøkonom

Inger Lande BjerkmannSamfunnsøkonom
+47 900 75 788
inger.lande.bjerkmann@vista-analyse.no
Meltzersgt. 4, 0257 Oslo

Mer info..

Anne Maren Erlandsen
Samfunnsøkonom

Anne Maren ErlandsenSamfunnsøkonom
+47 98 07 16 48
anne.erlandsen@vista-analyse.no
Meltzersgt. 4, 0257 Oslo

Mer info..

Jens Furuholmen
Samfunnsøkonom (permisjon)

Jens FuruholmenSamfunnsøkonom (permisjon)
+47 416 10 341
jens.furuholmen@vista-analyse.no
Meltzersgt. 4, 0257 Oslo

Mer info..

Mari Brekke Holden
Samfunnsøkonom

Mari Brekke HoldenSamfunnsøkonom
98625699
mari.brekke.holden@vista-analyse.no
Meltzersgate 4, 0257 Oslo

Mer info..

Oscar Haavardsholm
Samfunnsøkonom

Oscar HaavardsholmSamfunnsøkonom
+47 41 22 70 51
oscar.haavardsholm@vista-analyse.no
Meltzersgate 4, 0257 Oslo

Mer info..

Bjørnar Andreas Kvinge
Samfunnsøkonom

Audun Moss
Samfunnsøkonom

Audun MossSamfunnsøkonom


Meltzers gate 4

Mer info..

Orvika Rosnes
Samfunnsøkonom

Orvika RosnesSamfunnsøkonom

orvika.rosnes@vista-analyse.no
Meltzersgt. 4, 0257 Oslo

Mer info..

Øyvind Rørslett
Siviløkonom
Assosiert partner

Øyvind RørslettSiviløkonom
Assosiert partner
975 25 425
oyvind.rorslett@vista-analyse.no
Meltzers gate 4

Mer info..

Lars Thorvaldsen
Samfunnsøkonom

Lars ThorvaldsenSamfunnsøkonom

lars.thorvaldsen@vista-analyse.no
Meltzersgate 4, 0257 Oslo

Mer info..

Magnus Aagaard Skeie
Samfunnsøkonom

Magnus Aagaard SkeieSamfunnsøkonom
+47 45447852
magnus.skeie@vista-analyse.no
Meltzersgt. 4, 0257 Oslo

Mer info..